بازرگانی البرز بافت
خانه / کیسه جامبو / خرید و فروش عمده انواع کیسه های جامبو در اهواز

خرید و فروش عمده انواع کیسه های جامبو در اهواز

خرید و فروش عمده انواع کیسه های جامبو در اهواز توسط افراد مختلفی انجام می شود. این کیسه ها برای حمل بارهای سنگین ۵۰۰ کیلوگرم تا ۲۵۰۰ استفاده می شود. برای خرید عمده کیسه جامبو می توان به عمده فروشان این محصول مراجعه کرد. اگر موادی که می خواهیم به وسیله این کیسه ها حمل کنیم جامد و خشک باشند یا به صورت دانه و کلوخ باشند این کیسه ها بهترین گزینه هستند.

خرید و فروش عمده انواع کیسه های جامبو در اهواز

تولید انواع مدل های کیسه و گونی جامبوبگ در ایران

تولید انواع مدل های کیسه و گونی جامبوبگ در ایران

تولید انواع مدل های کیسه و گونی جامبوبگ در ایران توسط کارخانه های مختلفی انجام می شود. به این گونی ها بیگ بگ هم می گویند و از جنس پلی پروپیلن است که به آن ها گونی پروپیلن هم می گویند. 

مدل های مختلف بیگ بگ یا جامبو شامل گزینه های زیر می شود:

 • مدل ۲ بند
 • مدل ۴ بند
 • مدل ۸ بند
 • مدل شکل U
 •   مدل دسته غلافی
 • مدل تثبیت شده
 • مدل اسلینگ بگ
 • مدل پالتی
 • کیسه بیگ بگ با یک دسته کلاهکی 
 • کیسه بیگ بگ با دو دسته کلاهکی

شما بر اساس موادی که می خواهید به وسیله این کیسه حمل کنید می توانید از میان نمونه های مختلف بهترین مدل را انتخاب کنید.

ضریب ایمنی کیسه های جامبوگ شامل دو مورد زیر می شود:

 • ضریب ایمنی ۵:۱ : این مدل فقط یکبار استفاده می شود.
 • ضریب ایمنی ۱:۶ : این مدل از جامبوبگ ها یکبار مورد استفاده قرار می گیرد.

صادرات بهترین نوع کیسه زباله ای و کیسه شکری به عراق

صادرات بهترین نوع کیسه زباله ای و کیسه شکری به عراقصادرات بهترین نوع کیسه زباله ای و کیسه شکری به عراق با بهترین قیمت انجام می شود. امروزه انواع کیسه های زباله ای در منازل، ارگان ها و اداره جات مورد استفاده قرار می گیرد. یک کیسه زباله خوب باید از نشت زباله هایی که روی هم انباشته شده اند جلوگیری کند بنابرین هر کیسه ای را نمی توان به عنوان کیسه زباله استفاده کرد. این کیسه ها باید به گونه ایی تولید شده باشند که امکان ورود نشتی از آن ها وجود نداشته باشد.

کیسه های شکری در ابعاد و اندازه های مختلفی در بازار یافت می شود. این کیسه ها به صورت یک لایه، لمینه و پلی پروپیلین هستند. 

خرید کیسه ضد آفتاب جامبو در فروشگاه های معتبر

خرید کیسه ضد آفتاب جامبو در فروشگاه های معتبر خرید کیسه ضد آفتاب جامبو در فروشگاه های معتبر باید با توجه به نوع برند، کیفیت، اندازه و سایز محصول را انتخاب کرد. کیسه جامبو ضد آفتاب کیسه های انعطاف پذیر هستند که به شکل گونی پلاستیکی تولید می شوند این کیسه ها در مقابل  آفتاب مقاوم هستند.  این کیسه ها از جنس پروپیلن هستند و در اندازه های مختلفی در بازار یافت می شود و ما می توانیم بر اساس نیاز خود مدل های مختلف این محصول را خریداری کنیم. این کیسه ها نه تنها در مقابل آفتاب مقاوم اند بلکه در برابر رطوبت هم مقاوم هستند.

خریدار کیسه حبوبات می تواند به فروشگاه هایی که به فروش انواع کیسه های گونی مشغول اند مراجعه کند در این فروشگاه ها انواع نمونه های محصول مانند کیسه جامبو کوچک، کیسه ارزان قیمت با کیفیت عرضه می شود. فروش آنلاین کیسه از طریق سایت های اینترنتی مختلفی انجام می شود.

لیست قیمت انواع کیسه جامبو در بازار ۹۸

لیست قیمت انواع کیسه جامبو در بازار 98لیست قیمت انواع کیسه جامبو در بازار ۹۸ با توجه به نرخ دلار و وضعیت بازار متفاوت است. به همین دلیل قیمت این محصول هر روز در نوسان می باشد و اگر شما به فروشگاه های اینترنتی که به فروش این نوع کیسه مشغول اند مراجعه کنید می توانید از لیست قیمت انواع کیسه جامبو اطلاع یابید. قیمت کیسه جامبو بگ با توجه به جنس کیسه متفاوت است.

انواع کیسه های جامبو شامل موارد زیر می شود:

 • کیسه های جامبو برگ با قیف تخلیه: این نوع کیسه همان طور که از نامش پیداست دارای قیف تخلیه است و به راحتی و بارها می توان از آن استفاده کرد قیمت این نوع کیسه نسبتا گران است و می تواند از مواد داخل کیسه محافظت کند.
 • کیسه جامبو بک با ته بسته یا ته صاف : این کیسه ها برای این بار استفاده می شوند و برای تخلیه ته کیسه را سوراخ می کنند.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: مهندس پهلوان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09101393564
آدرس کانال: baftalborz@
پست الکترونیکی: baftalborz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بزرگترین فروشگاه خرید و فروش کیسه جامبو در ایران

فروش کیسه جامبو در سطح کشور توسط نمایندگی های جامبود صورت می گیرد. این برند در داخل کشور از میزان فروش بالایی برخوردار می باشد چون یک برند با کیفیت و مرغوبی در

پاسخی بگذارید